Оголошення

Оголошення

про наміри щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належать територіальній громаді с.Ксаверівки та с. Лисогори, в особі Ксаверівської сільської ради

 

Назва об’єкта оренди, його місце знаходження:

Гідроспоруди №1 ; №2 ; №3 за адресою Урочище «Козацьке» відповідно за номерацією №1; №2;№3 та гідроспоруди №4 по вул.. Матросова, 22; №5 по вул.Коцюбинського,18.

Балансоутримувач:

  • Ксаверівська сільська рада

Орган управління майном:

  • виконавчий комітет Ксаверівської сільської ради.

Мета використання: Для утримання та обслуговування водних об’єктів.

Термін оренди:

  • 5років

Розмір орендної плати:

  • згідно Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду державного майна та незалежної оцінки об’єкту оренди для визначення орендної плати.

     Об’єкти оренди можуть бути передані в оренду для здійснення іншого виду діяльності згідно умов, що будуть визначені у договорі оренди.

      Заяви щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду , приймаються в приміщенні Ксаверівської сільськоїради з 9-00 до 17-00 (перерва з 13-00 до 14-00) за адресою: Вінницька обл..Вінницький р-н, с. Ксаверівка вул.. Зарічна 25-А.

      Заяви із зазначенням найменування, місцезнаходження та платіжних реквізитів (МФО, код, розрахунковий рахунок) про намір взяти в оренду майно комунальної власності разом із пакетом документів подаються на ім’я сільського голови.

Для заявників, які є юридичними особами:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;
  • копії установчих документів;
  • довідка Державної податкової служби про внесення до реєстру неприбуткових установ та організацій.

Для заявників, які є фізичними особами-підприємцями:

  • копія виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців ;
  • копія паспорту та ідентифікаційного коду;

       Всі копії документів засвідчуються мокрою печаткою (для фізичних осіб за умови її наявності) та підписом керівника із зазначенням дати.

       Строк прийняття заяв: протягом 10 робочих днів після розміщення оголошення. Кінцевий строк прийняття заяв: 28 березня 2017 року. (включно).

       У разі надходження двох і більше заяв щодо оренди об’єктів комунальної власності, на які надані оголошення про намір передати майно в оренду, Ксаверівська сільська рада оголошує конкурс на право укладання договорів оренди гідроспоруд, що належить територіальній громаді в особі Ксаверівської сільської ради.

      Додаткову інформацію можна отримати за адресою: Вінницький р-н, с.Ксаверівка, вул..Зарічна, 25-А, або за т. (0432)56-75-11.

Середній курс валют
Валюта
Купівля
Продаж